�%@ Page Language="VB" AutoEventWireup="false" CodeFile="Editor.aspx.vb" Inherits="Editor" %> Ahmet Selvi|Göğüs Hastalıkları Uzmanı
cheap nfl jerseys china cheap nfl jerseys free shipping wholesale nfl jerseys china wholesale jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping cheap nfl jerseys for sale cheap jerseys free shipping wholesale nfl jerseys from china cheap nfl jerseys sale cheap nike nfl jerseys china wholesale jerseys free shipping cheap nfl jerseys wholesale wholesale nfl jerseys online cheap nfl jerseys wholesale china jerseys wholesale cheap coach handbags outlet authentic designer handbags cheap coach handbags outlet cheap coach purses outlet discount coach bags coach bags sale coach purse outlet cheap real coach purses coach handbags sale online coach purse outlet michael kors outlet online store cheap michael kors bags cheap michael kors purse michael kors factory outlet online cheap michael kors handbags cheap michael kors purses michael kors bags outlet online cheap michael kors purse michael kors handbags discount
Akciğer Sağlığı ve Hastalıkları Ana Sayfa Bize Ulaşın Basın&Yayın Randevu
 

Uzm.Dr.Ahmet Selvi

Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz Uzmanı
klima
Dr.Ahmet SELVİ, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz Uzmanı
 
Yazıyı Büyüt | Yazıyı Küçült

Günümüzde internet ortamı birçok bilgiye son derece hızlı ulaşabilme imkanı getirmiş ve hayatımızı oldukça kolaylaştırmıştır. İnsanlar artık daha çok merak ediyor ve daha çok araştırıyorlar. Tüm bunlar çok memnuniyet verici gelişmelerdir. Ancak öte yandan bu gelişmeler bilgi kirliliğini de beraberinde getirmiştir. Dolayısıyla elde edilen her bilgiyi doğru kabul etmek hatadır. Doğru olan bilgiyi değişik kaynaklarla karşılaştırarak test etmektir.

Bu veb sitesinin hazırlanmasındaki amaçlardan birisi tıp dünyasının önemli bir bölümünü oluşturan göğüs hastalıkları disiplinini okuyucuya tanıtmak, hastalıklar hakkında bilgi vermek, yeni gelişmelerden haberdar etmektir. Dolayısıyla solunum sistemi ile ilgili problemlerin doğru zamanda, doğru adreste ve doğru bir şekilde çözülmesine katkıda bulunmaktır.

Ülkemizde ve dünyada sigara kullanımının yaygınlığı, hava kirliliği, çalışma ortamlarındaki koruyucu tedbirlerin yetersizliği, yaşam koşullarının yeterince iyileştirilememiş olması gibi birçok nedenden dolayı solunum sistemi ile ilgili problemler çok sık görülmekte ve hastane başvurularının ve sağlık harcamalarının önemli bir kısmını oluşturmaktadır.

Öte yandan bu hastalıkların çoğu kronik karakterli, yavaş ve sinsi bir şekilde ilerleyen hastalıklardır. Bu özelliklerinden dolayı başlangıçta kişiyi çok rahatsız etmeyen ancak ilerledikçe son derece rahatsız edici, telafisi mümkün olmayan ve tedavi edilemez hale gelen, kişinin yaşam kalitesini ve ülkenin ekonomik durumunu olumsuz yönde etkileyen hastalıklardır. Bu hastalıkların çoğu aynı zamanda önlenebilir hastalıklarıdır.

Günümüzde ülkemizin hemen her yerinde bir göğüs hastalıkları uzmanına ulaşmak mümkündür. Ancak toplumumuzda göğüs hastalıkları uzmanının hangi hastalıklar ile ilgilendiği, ne tür şikayetlerde bir göğüs hastalıkları uzmanına başvurmak gerektiği yeterince bilinmediğinden bu hastalıklar ya ileri evrelere ve ciddi boyutlara ulaşmakta ya da gerektiği gibi tedavi edilememektedir.

Bu veb sitesinin hem görsel hem de içerik bakımından daha iyi bir hale getirilebilmesi ve daha çok faydalı olabilmesi için bu sitede görmek istediklerinizi, eleştirilerinizi ve önerilerinizi dikkatle değerlendirileceğinden emin olarak yazın.

Saygılarımla,
Ahmet SELVÄ°

 

Copyright © 2008 derinnefes.net

Bu internet sitesinin içeriÄŸi Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz Uzmanı Dr.Ahmet Selvi tarafından hazırlanmıştır. Sunulan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Hiç bir ÅŸekilde hekim muayenesinin veya hekim teÅŸhisinin yerine geçmez. Bu sitede sunulan  içerik isim ve adres belirtmek ÅŸartı ile bilgilendirme amaçlı kullanılabilir.

wholesale nike free run 5 womens adidas climacool eBay nike air huarache in United Kingdom Kobe XI Shoes Adidas Superstar UK Kobe 11(XI) For Sale Cheap Hot Sale Curry Socks Stephen Curry basketball shoes Cheap Nike Huarache UK Sale Nike Roshe One Sneakerboot adidas torsion allegra Roshe Nike on Sale Air Jordan Shoes women shoes Amazon Adidas Ultra Boost Kyrie Irving Shoes Nike nike air max 2016 women shoes oakley sunglasses sale Wholesale Nike Free Run 3 Cheap Y-3 Designer shoes for men asics gel lyte 4 discount